«Х-фактор»-8: Дмитро Шуров танцював на столі під час виступу учасників

Х-Фактор

На кастингу 6 «Х-фактор»-8 Дмитро Шуров був особливо емоційний. Якщо Ніка Прокоп’єва своїм голосом викликала сльози у члена журі, то виступ «Jazz City Band» змусив його танцювати та стрибати просто на суддівському столі!

шурик13

Колектив «Jazz City Band» у складі десяти осіб, підірвав не тільки кастинг у Маріуполі, але і Дмитра Шурова. Хлопці виконали хіт «Стыцамен» у оригінальному авторському аранжуванні.

eeeeeeeeeeee

Як тільки солістка почала співати «Не стесняться», Дмитро Шуров піддався її заклику та виліз на суддівський стіл. Член журі почав запалювати, а потім і зовсім стрибнув на сцену до бенду.

«Велике спасибі, що ви мене розгойдали, розбурхали та привели до тями. Алілуя! Ви жахливо веселі та класні. Ну і екш-тромбон. Ви молодці!», – подякував учасникам Шуров.

шурик1

Читайте також: «Х-фактор»-8: заради кастингу учасниця схудла на 60 кг

Його колеги теж були під враженням від виступу «Jazz City Band». Підкорювач жіночих сердець Олег Винник відзначив яскравого тромбоніста й особливу увагу приділив солістці колективу.

шурик12 (1)

«Звичайно, хлопець з тромбоном це бомба. Я думаю, що якщо вас побачать всі музиканти світу, то куплять за величезні гроші один в одного. Солістко, а у вас дуже яскраві… красиві.., – збентежено казав Винник, – голосові зв’язки, я маю на увазі. Ви круті у вас є майбутнє, я говорю так».

Дивіться виступ «Jazz City Band» у випуску 6 «Х-фактор»-8 на відео просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ