«Х-фактор»-8: заради кастингу учасниця схудла на 60 кг

Х-Фактор

Учасниця кастингу 6 «Х-фактор»-8 Анна Некрасова готувалася до свого виступу довше за інших. Дівчина не тільки репетирувала пісню, а й працювала над зовнішністю. Заради шоу Анна схудла аж на 60 кілограмів!

худела

Читайте також: Крик душі на «Х-фактор»-8: учасник вразив відвертим виконанням

Анна Некрасова зізналася, що у 20 років виглядала на 35. А все через зайву вагу. Дівчина розуміла, що заради своєї мрії – сцени Х – вона повинна змінитися. І у неї вийшло!

«Заради проекту я схудла майже на 60 кілограмів. Я повністю змінила свій спосіб життя – покинула всі шкідливі звички, не вживаю алкоголь, не їм солодке та борошняні вироби. Ходжу до спортзалу чотири рази на тиждень. Сьогодні я на шоу «Х-фактор» і це краще, ніж найсмачніше тістечко у світі», – поділилася дівчина.

Судді були у захваті від історії Анни, але, на жаль, не від її вокалу. Учасниця виконала пісню «Революция» LOBODA, оскільки сама зробила революцію у своєму житті. Однак це не вразило вимогливих членів журі.

«Мені здається, що у моєму черевику більше революції, ніж у вашому співі. Від мене «ні». Я багато очікував після вашої феноменальної історії. Думав, що людині, яка змогла скинути стільки зайвих кілограмів під силу все. Я очікував, що ви зметете нас всіх своїм вокалом», – різко прокоментував виступ учасниці Дмитро Шуров.

Настя Каменських встала на захист дівчини. Адже суддя Х не з чуток знає, яких зусиль коштує удосконалити своє тіло. Але для «так» від Каменських вокальних данних Анни виявилося недостатньо.

Що ж сказали інші судді, та чи пройшла дівчина далі?

Дивіться виступ Анни Некрасової у випуску 6 «Х-фактор»-8 на відео просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ