Выпуск 12 | 18.11.2017 | Сезон 8

Другий прямий ефір Х-фактор 8 занурить нас в світ мюзиклів! Саме цій темі присвячені виступи учасників сьогодні – 18.11.2017. На сцені прозвучать дивовижні і всім відомі пісні, а також ми побачимо яскраві номери. Але тим і складний другий прямий ефір Х-фактор 8, що не всім під силу впоратися з таким стилем виконання, як мюзикли! Не забувайте, що від вас теж залежить майбутнє української музики, і ви можете голосувати за вподобаних вам учасників в мобільному додатку Телепортал, або за допомогою смс-голосування. Адже сьогодні хтось повинен покинути другий прямий ефір Х-фактор 8 за результатами ваших голосів.
 
Нагадаємо, що в минулому випуску шоу покинула Ксюша Попова, яка була учасницею команди Насті Каменських. А ось хто піде сьогодні – велике питання! Всі наставники хвилюються про своїх учасників, і на другому прямому ефірі Х-фактор 8 панує така ж хвилююча атмосфера, як і в минулий раз.
 
Приєднуйтесь до свята пісні і музики на Х-фактор 8 у другому прямому ефірі від 18.11.2017! Вболівайте за улюблених учасників або наставників, насолоджуйтеся красивими постановками і дивовижними емоціями, які панують на сцені. Дізнайтеся, хто покине другий прямий ефір Х-фактор 8 у випуску 11 від 18.11.2017! Нехай наше шоу наповнить ваші серця красою, надією і радістю. Адже учасники і вся команда проекту намагаються саме для глядачів і телеглядачів, проробляючи колосальну роботу при підготовці до прямого ефіру. Дивіться онлайн другий прямий ефір Х-фактор 8 у випуску 11 від 18.11.2017 прямо зараз і не забувайте вболівати за улюбленого учасника!

Дивіться онлайн Х-фактор 8 сезон випуск 11 від 11.11.2017