Дивіться також
Выпуск 13 | 25.11.2017 | Сезон 8

Третій прямий ефір Х-фактор 8 присвячено українській ліричній музиці. У Х-фактор 8 випуску 13 від 25.11.2017 ви почуєте виконання таких відомих пісень як: Я піду в Далекі гори; Свіча; Запроси мене у сни; Шлях додому; Могила; Журавлі; Вона і так далі! Хто з учасників проекту яку пісню співатиме і чи впораються вони з образами, які повинні показати на сцені – це загадка кожного прямого ефіру шоу, і третій ефір не виняток. Кожен учасник бажає сьогодні впоратися із завданням, але хтось із них, в будь-якому випадку, повинен покинути сцену Х.

На третій прямий ефір Х-фактор 8 приїдуть зіркові гості, які зовсім недавно теж були учасниками шоу! Ще в минулому році група Без обмежень також, як і учасники 8 сезону Х-фактор, стояли за лаштунками і хвилювалися перед своїм виступом на сцені Х, а сьогодні хлопці запрошені, як зіркові виконавці. Всього лише за один рік після участі в шоу Х-фактор група Без обмежень встигла випустити новий альбом, проїхатися з великим туром по Україні, збираючи повні зали шанувальників. А також хлопці стали гостями на всіх найбільших музичних фестивалях України в цьому році. Крім усього перерахованого вище, Без обмежень звучать на найпопулярніших радіостанціях країни! Хоча хлопці і не виграли Х-фактор в минулому сезоні, але своїм прикладом доводять, що перемога – це не головне. І, можливо, у них вийде надихнути всіх учасників Х-фактор 8 не опускати руки і боротися за своє щастя в проекті і в улюбленій справі.

Голосуйте за найкращих учасників Х-фактор 8, дивіться їх виступи і не забувайте, майбутнє української музики в ваших руках! Не пропустіть саме вокальне шоу країни і дізнайтеся, хто покине Х-фактор 8 в третьому прямому ефірі проекту від 25.11.2017! Дивіться онлайн Х-фактор 8 випуск 13 – третій прямий ефір прямо зараз, і ви будете в курсі всього, що відбувається на сцені Х!

Дивіться онлайн Х-фактор 8 сезон випуск 12 від 18.11.2017