Выпуск 17 | 23.12.2017 | Сезон 8

Сьомий прямий ефір Х-фактор 8 від 23.12.2017 буде незабутнім! По-перше, залишилося всього три конкурсанта – Михайло Панчишин, Даша Ступак і гурт «Yurcash». Боротьба за перемогу в самому розпалі і учасники дуже хвилюються. А по-друге, сьогодні Х-фактор 8 повинен покинути ще один претендент на перемогу, і відповідно, сьогодні ж визначаться суперфіналісти проекту. Вони і битимуться за перемогу в суперфіналі конкурсу.

Також сьомий прямий ефір Х-фактор 8 буде особливий тим, що сьогодні на сцені Х виступлять зірки світової величини. Команда проекту запросила для участі в долі наших фіналістів групу Boney M, Натана Гошена (Nathan Goshen) і один з найпопулярніших гуртів України – O.Torvald. Учасники виконають найвідоміші хіти наших гостей разом з ними. Цікаво, як вони впораються з цим завданням. Адже співати на сцені прямого ефіру в компанії з такими зірками дуже відповідальне завдання. Тут ніякі репетиції не допоможуть. І якщо немає Х-фактора всередині, то все можна зіпсувати. Ми дуже сподіваємося, що учасникам таке завдання буде під силу і вони зможуть побороти своє хвилювання.

У програмі сьомого ефіру Х-фактор 8 від 23.12.2017 також є ті пісні, з якими учасники прийшли на сцену Х вперше – тобто на кастинги. По виконанню цих композицій дуже просто буде відстежити хто зміг вирости на проекті і став тільки краще. А також учасники виконуватимуть нові пісні, які до цього ми не чули на Х-факторі 8!

Дивіться онлайн сьомий прямий ефір Х-фактор 8 від 23.12.2017 – випуск 17 буде дуже відповідальним, цікавим і святковим. Ви не повинні нічого пропустити. Нагадуємо, що від вашого голосу може залежати доля будь-якого з учасників проекту, тому голосуйте за найталановитіших і улюблених вами фіналістів!

Дивіться онлайн Х-фактор 8 сезон випуск 16 від 16.12.2017