PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InhmYWN0b3Iuc3RiLnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMDEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4=

Правила голосування Х-фактор 9 сезон

ПРАВИЛА

голосування у передачі «Х-фактор». Дев’ятий сезон

(надалі – «Правила»)

 1. Період Голосування глядачів передачі «Х-фактор». Дев’ятий сезон (далі «Передача «Х-фактор» або «Передача»):
  • Голосування за учасників Передачі «Х-фактор» буде відбуватися у період з 24 листопада 2018 року по 29 грудня 2018 року (обидві дати включно). Час початку та закінчення голосування за учасників того чи іншого випуску (етапу) Передачі будуть повідомлятися в ефірі Телеканалу СТБ ведучими Передачі (далі – «Голосування»). Подробиці Голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися ведучими Передачі.
 1. Визначення складу фіналістів та переможця Передачі «Х-фактор»:
  • Серед всіх учасників Передачі, що приймають в ній участь обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Передачі на підставі проведеного Голосування. Кожному учаснику Передачі присвоюється номер учасника у вигляді натурального числа починаючи з «01» відповідно до кількості учасників (далі – «Номер учасника»). Номер учасника відповідає коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника/учасників Передачі.
  • 04 листопада, 01 грудня, 08 грудня та 15 грудня 2018 року Голосування відбувається в один етап шляхом Голосування, у якому приймають участь всі учасники відповідного випуску Передачі під час трансляції його прямого ефіру. Початок і закінчення Голосування повідомляється ведучими Передачі. За результатами такого Голосування визначається той учасник, який набрав найменше голосів. Цей учасник відразу залишає Передачу.

Інших двоє учасників, які наступними набрали найменшу кількість голосів,  змагаються за продовження участі у Передачі, шляхом виконання по одній пісні. Судді приймають рішення хто з двох учасників залишає Передачу.

 • 22 грудня 2018 року у фіналі Передачі Голосування відбувається у два етапи:
  • І-й етап: Голосування відбувається під час трансляції прямого ефіру фіналу Передачі. Початок і закінчення Голосування повідомляється ведучими Передачі. За результатами такого Голосування той учасник, що набрав найменшу кількість голосів, залишає Передачу. За двох інших учасників фіналу, що залишилися, проводиться тижневе Голосування;
  • ІІ-й етап: тижневе Голосування відбувається протягом періоду, який починається 12.2018 р. з моменту оголошення ведучими Передачі про початок тижневого Голосування та закінчується 29.12.2018 р. в момент оголошення ведучими Передачі про закінчення тижневого Голосування. За результатами такого тижневого Голосування визначається 1 (один) учасник Передачі, що набрав найбільшу кількість голосів.
 • Переможцем Передачі «Х-фактор» визнається той учасник Передачі, котрий отримав найбільшу кількість голосів у Голосуванні в період, що зазначений в п. 2.3.2. цих Правил.
 • Під час ефіру останнього випуску Передачі, що буде публічно сповіщатися 29 грудня 2018 року, ведучими Передачі оголошується ім’я учасника фіналу (Переможця Передачі «Х-фактор». Дев’ятий сезон), за якого глядачі віддали найбільшу кількість голосів.
 1. Умови проведення Голосування:
  • Участь у Голосуванні може здійснюватися шляхом:
   • направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «лайфселл», ТОВ «ТриМоб» (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

ТА/АБО

 • За допомогою мобільного додатка «Teleportal»* зареєстрованими користувачами цього додатка (далі відповідно – «Зареєстровані користувачі» та «Додаток»).
 • Для того щоб взяти участь у Голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень, Абоненти Операторів, що вказані в п. 3.1.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 з кодом у тексті повідомлення, що відповідає Номеру учасника.
 • Для того, щоб взяти участь у Голосуванні за допомогою Додатка, Зареєстровані користувачі Додатка у розділі «Голосування» віддають голос за учасників шляхом натискань на зображення обраного/обраних ними учасника/учасників Передачі.
 • Голоси Абонентів та Зареєстрованих користувачів враховуються виключно в оголошені ведучими Передачі періоди для Голосування, які вказані в п.п. 2.2., 2.3. цих Правил.
 • Під час кожного окремого Голосування у дати, що вказані в п.п. 2.2., 2.3.1. Правил, глядач (Абонент, Зареєстрований користувач) з одного номеру телефону може віддати в цілому не більше 5 голосів, які віддаються будь-яким чином: або шляхом направлення тільки 5-ти SMS-повідомлень, або шляхом Голосування тільки за допомогою Додатка, або змішаним шляхом: направлення і SMS-повідомлень і Голосування за допомогою Додатка, що в сукупності складають 5 голосів за учасників/учасника Передачі. Глядач самостійно вирішує скільки своїх голосів віддати тому чи іншому учаснику Передачі, серед тих, які приймають участь в тому чи іншому етапі Передачі.

Вартість послуг за направлені SMS-повідомлення під час періоду Голосування понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос/голоси Абонента не буде зараховано.

 • В період Голосування, що вказаний в п. 2.3.2. Правил, Абонент з одного номеру телефону та Зареєстрований користувач за допомогою Додатка може проголосувати тільки за одного учасника фіналу, та віддати, при цьому, за допомогою відправлення SMS-повідомлень за коротким номером 7766 або за допомогою Додатка не більше 1 голосу за кожного учасника. Тобто, з одного номеру телефону та з Додатку буде зараховано лише 1 голос за обраного учасника.

Вартість послуг за направлені під час періоду Голосування SMS-повідомлення понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос Абонента не буде зараховано.

 • Взяти участь у Голосуванні можуть Зареєстровані користувачі Додатка та Абоненти, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. ТОВ «Телеканал СТБ» та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами та/або Зареєстрованими користувачами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

Беручи участь у Голосуванні, Зареєстровані користувачі Додатка та/або Абоненти підтверджують, що належним чином ознайомлені з цими Правилами, зобов’язуються їх дотримуватись, надають свою повну та безумовну згоду з ними та іншими рішеннями ТОВ  «Телеканал СТБ» стосовно правил проведення Голосування.

 • Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 7766 становить: для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 0,94 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 0,94 грн., ТОВ «лайфселл» становить 0,94 грн., ТОВ “ТриМоб” становить 0,25 грн. у тому числі ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.
 • Вартість послуг доступу до мережі Інтернет оплачується Зареєстрованим користувачем Додатку самостійно, відповідно до тарифів його оператора/ провайдера, що надає таку послугу.
 • ТОВ «Телеканал СТБ» не несе відповідальності за роботу та будь-які помилки операторів телефонного, визначених п.п. 3.1.1. цих Правил, мобільного додатку «Teleportal»*, визначеного п.3.1.2. Правил, та Інтернет зв’язку, внаслідок яких повідомлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було пошкоджено; за настання обставин непереборної сили (форс-мажор).
 • Результати Голосування, зафіксовані ТОВ «Телеканал СТБ», є остаточними і не можуть бути змінені / оскаржені. ТОВ «Телеканал СТБ» не обговорює і не бере участі у вирішенні суперечок щодо визначених учасників, які залишають Передачу, Переможця чи Учасників фіналу та кількості голосів (SMS-повідомлень та голосів Користувачів), направлених телеглядачами за відповідних учасників Передачі. Кількість голосів, зарахованих на користь того чи іншого учасника Передачі, не підлягає публічному розголошенню та є конфіденційною інформацією. ТОВ «Телеканал СТБ» не надає пояснення будь-яким особам щодо прийняття того чи іншого рішення.
 • Довідки щодо умов та порядку Голосування глядачів надаються за телефоном +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 по 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування, що вказаний в п. 1.1. Правил. Вартість дзвінків сплачується Абонентом згідно тарифів операторів зв’язку.
 • Голосування глядачів забезпечує ТОВ «Телеканал СТБ» адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 211 каб.
 1. Порядок участі у голосуванні:
  • Безпосередньо у текстовій інформації, що з’являється на екрані, та/або у оголошеннях ведучими Передачі під час кожного випуску Передачі в ефірі Телеканалу СТБ усім глядачам повідомляється, який саме Номер учасника присвоєно учаснику Передачі.
  • У випадку успішного надсилання SMS-повідомлення на короткий номер 7766, з рахунку Абонента списується вартість, вказана у пункті 3.10. цих Правил, при цьому, вартість сплачується і у випадку, коли Абонент направляє SMS-повідомлення в період коли Голосування не проводиться. Вартість SMS-повідомлення автоматично знімається з рахунку Абонента, але голос не зараховується.
  • Протягом строку Голосування, вказаного у п.1.1. цих Правил, Голосування проводиться тільки за тих учасників, які оголошуються ведучими Передачі, та приймають участь у тому чи іншому етапі Передачі, щодо якого відбувається Голосування.

Механізм SMS-голосування за коротким номером 7766:

 • Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, що відповідає Номеру учасника, на короткий номер 7766 у часовому проміжку, визначеному для Голосування за оголошеннями ведучих – п.п. 2.2., 2.3., Правил, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні і зарахування голосу.
 • У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування – проміжок часу після оголошення ведучими про завершення Голосування до наступного оголошення ведучими про початок наступного Голосування – такому Абоненту надходить SMS-повідомлення орієнтовно наступного змісту: «Зараз голосування не відбувається! Будь ласка, слідкуйте за оголошеннями ведучих в прямому ефірі. Підтримай свого фаворита на xfactor.stb.ua».
 • Якщо у період для Голосування, що вказаний в п.п. 2.2., 2.3.1. Правил, Абонент надсилає з одного номеру телефону SMS-повідомлення, яке перевищує 5 голосів, які віддаються або шляхом направлення SMS-повідомлень, або шляхом Голосування за допомогою Додатка, , такому Абонентові надходить наступна відповідь: «Ваші голоси вже зараховано! Дякуємо! Підтримай свого фаворита на xfactor.stb.ua».
 • Якщо у період для тижневого Голосування, що вказаний в п. 2.3.2.. Правил, Абонент надсилає SMS-повідомлення, яке перевищує 1 голос, який віддається або шляхом направлення SMS-повідомлень, або шляхом Голосування за допомогою Додатка,, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення наступного змісту: «Ваш голос вже зараховано! Дякуємо! Підтримай свого фаворита на xfactor.stb.ua».

 

Механізм Голосування за допомогою Додатка:

 • В період Голосування, оголошений ведучими під час прямого ефіру Передачі – п.п. 2.2., 2.3.1. Правил, Зареєстрований користувач Додатка увійшовши до розділу «Голосування» та самостійно прийнявши рішення, скільки своїх голосів віддати тому чи іншому учаснику Передачі, здійснює максимально 5 натискань у стрічці із зображеннями усіх учасників, які беруть участь в тому чи іншому етапі Передачі, на зображення відповідного учасника/учасників, якому бажає віддати свій голос/голоси.
 • Після кожного з 5 натискань відповідне зображення учасника із загальної стрічки учасників, які беруть участь у відповідному етапі Передачі, з’являється в одному із п’яти віконець у стрічці обраних Зареєстрованим користувачем учасників. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Зареєстрованому користувачу для віддання своїх голосів за обраного учасника/учасників. Далі Зареєстрованому користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке з’являється на екрані пристрою Зареєстрованого користувача: «Увага! Ти віддаєш свої голоси за обраних артистів. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Зареєстрований користувач бажає повернутися до процедури вибору учасників для віддання своїх голосів, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.
 • У разі успішного Голосування за допомогою мобільного Додатку, після натискання на «Все так» на екрані пристрою Зареєстрованого користувача з’являється повідомлення «Твої голоси відправлені в Х-фактор!» Після цього можливість Голосування Зареєстрованого користувача за допомогою Додатку блокується до початку наступного періоду Голосування.
 • В період тижневого Голосування, оголошений ведучими під час прямого ефіру Передачі – 2.3.2. Правил, Зареєстрований користувач Додатка увійшовши до розділу «Голосування» та самостійно прийнявши рішення, віддати свій голос тому чи іншому учаснику Передачі здійснює 1 натискання у стрічці із зображеннями усіх учасників, які беруть участь у даному етапі Передачі, на зображення відповідного учасника, якому бажає віддати свій голос. Після виконання натискання відповідне зображення учасника із загальної стрічки учасників, які беруть участь в даному етапі Передачі, з’являється в єдиному віконці у стрічці обраного Зареєстрованим користувачем учасника. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Зареєстрованому користувачу для віддання свого голосу за обраного учасника. Далі Зареєстрованому користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке з’являється на екрані пристрою Зареєстрованого користувача: «Увага! Ти віддаєш свій голос за обраного артиста. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Зареєстрований користувач бажає повернутися до процедури вибору учасника для віддання свого голосу, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.
 • У разі успішного Голосування за допомогою мобільного Додатку, після натискання на «Все так» на екрані пристрою Зареєстрованого користувача з’являється повідомлення «Твій голос відправлений в Х-фактор!» Після цього можливість Голосування Зареєстрованого користувача за допомогою Додатку блокується.
 1. Додаткова інформація:
  • Участь у Голосуванні шляхом надсилання SMS-повідомлення з Номером учасника Передачі на короткий номер 7766 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту, у тому числі, і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ТОВ «Телеканал СТБ».
  • Ці Правила набувають чинності з дати їх оприлюднення на веб-сайті за адресою: stb.ua. Інформація про умови та порядок Голосування у Передачі розміщується на веб-сайті www.stb.ua.
  • ТОВ «Телеканал СТБ» має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил у будь-який час, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ stb.ua.
  • Перед здійсненням Голосування, Абоненти, Зареєстровані користувачі повинні ознайомитись з даними Правилами. Беручи участь у Голосуванні, Абоненти, Зареєстровані користувачі повністю погоджуються з цими Правилами та погоджуються їх дотримуватися. Якщо будь-яке положення цих Правил є незрозумілим або неприйнятним для Абонентів, Зареєстрованих користувачів, вони не можуть брати участь у Голосуванні.
  • У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається ТОВ «Телеканал СТБ», та таке рішення не підлягає оскарженню.
  • Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення приймається ТОВ «Телеканал СТБ».

*Телепортал.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: